درباره ما


توسعه دنیای اینترنت، تکنولوژِی و همچنین وجود بیماری های واگیردار مانند کرونا و ...، دنیای خریدهای ما را به کلی دگرگون کرده اند. در دنیای امروز، افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی خود می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیه و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند. حال دیگر برای بیشتر نیازهای اصلی منجمله خریدهای روزمره، راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری، محصول مورد نظر خود را انتخاب کند. دنیای تکنولوژی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نوین تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین رو هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

همواره یکی از اولویت‌های اساسی ارژن مارکت، تولید و ارائه محتوای فنی و تخصصی مورد نیاز کاربران با بالاترین سطح استانداردها، جهت تسهیل در فرایند انتخاب پیش از خرید کالا است. برای ما بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر، کالای مورد نیاز خود را به درستی، با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. ارژن مارکت از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نکرده و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید (پیش، حین و پس از خرید)، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود ایجاد کند.

ارژن مارکت در سال 1398، به کوشش و ایده مدیریت این فروشگاه، اولین فروشگاه اینترنتی حامی تولیدکنندگان صنایع دستی و کالای با کیفیت ایرانی را راه اندازی کرده و در مدت زمان اندک، بازخورد بسیار فوق العاده ای از این ایده شد و طیف گسترده ای از تولیدکنندگان و مشتریان از این فروشگاه استقبال کردند. لازم بذکر است مهمترین هدف فروشگاه ارژن مارکت، ارائه محصولات صنایع دستی و کالاهای ایرانی است که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت.

گروه ارژن مارکت، با گردآوری 3 تیم متخصص در زمینه های بسیار مهم کسب و کار، فعالیت خود را بطور بسیار حرفه ای تر گسترش داده و از تمام فعالان کسب و کارهای اینترنتی و یا غیر اینترنتی، دعوت می کند جهت گسترش و معرفی بیشتر کسب و کار خود، با همکاران ما تماس برقرار کنند.

حوزه های مهم فعالیت ارژن مارکت به ترتیب عبارتند از:

1- انتشار و فروش محصولات فروشندگان و تولیدکنندگان، در سایت و اپلیکیشن ارژن مارکت

2- ساخت و انتشار تبلیغات حرفه ای کسب و کار از جمله: ساخت تیزرهای بلند و کوتاه تبلیغاتی، ساخت موشن گرافیک، طراحی لوگوهای دو و سه بعدی، ساخت مهر دیجیتال، سئو و بهینه سازی سایت، تبلیغات نوتیفیکیشن، ارسال پیامک های تبلیغاتی، طراحی و ساخت موشن لوگو، طراحی و انتشار بنرهای تبلیغاتی دیجیتال، ساخت کلیپ های تبلیغاتی پست و استوری اینستاگرام، افزایش مخاطبان اینستاگرام، افزایش بازدید واقعی سایت و ...

3- آموزش های حرفه ای مشاغل خانگی بصورت آنلاین و یا آفلاین