گلدوزیگل‌دوزی هنری است برای دوختن طرح‌ مختلف با سوزن و انواع نخ بروی پارچه.  قدیمی‌ترین نمونه‌های گلدوزی‌شدهٔ ایرانی که در دست است متعلق به دوره سلجوقی است. فرآیندهای  استفاده شده برای خیاطی و اصلاح و تقویت پارچه باعث ایجاد تکنیک های خیاطی  شد و امکانات تزئینی خیاطی منجر به هنر گلدوزی شد. اغلب در کارهای اولیه شاهد دستیابی فنی  و استاندارد بالای صنایع دستی هستیم که به ندرت در زمانهای بعدی حاصل می  شود.هنر گلدوزی در سراسر جهان یافت شده است. آثار کشف شده در چین به دوره  ایالت های جنگنده (قرن 5 تا 3 قبل از میلاد) بر می گردد.پوشاک از دوره  مهاجرت سوئد ، تقریباً 300-700 میلادی ، با لبه های باند برش با بخیه در  حال اجرا ، کوک عقب ، کوک ساقه ، بخیه دکمه ای خیاطی و شلاق زدن تقویت می  شود ، اما مشخص نیست که آیا این کار به سادگی تقویت شده است. اسطوره شناسی  یونان باستان با گذر از هنر گلدوزی به همراه بافندگی ، به الهه آتنا اعتبار  داده و منجر به رقابت مشهور بین خودش و فاجعه آراکن شده است.">

گلدوزی میز و گلدان

گلدوزی میز و گلدان آنیتا

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نوع: گلدوزی
  • طرح: میز و گلدان
  • قطر (سانتیمتر): 24
  • نوع تولید: دست دوز
فروشنده فروشنده: فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ارژن مارکت
آماده ارسال ناموجود
180,000 تومان
  • {{value}}
{{Object.keys(model.attributes).length}}
کمی صبر کنید...

 گلدوزیگل‌دوزی هنری است برای دوختن طرح‌ مختلف با سوزن و انواع نخ بروی پارچه.  قدیمی‌ترین نمونه‌های گلدوزی‌شدهٔ ایرانی که در دست است متعلق به دوره سلجوقی است. فرآیندهای  استفاده شده برای خیاطی و اصلاح و تقویت پارچه باعث ایجاد تکنیک های خیاطی  شد و امکانات تزئینی خیاطی منجر به هنر گلدوزی شد. اغلب در کارهای اولیه شاهد دستیابی فنی  و استاندارد بالای صنایع دستی هستیم که به ندرت در زمانهای بعدی حاصل می  شود.هنر گلدوزی در سراسر جهان یافت شده است. آثار کشف شده در چین به دوره  ایالت های جنگنده (قرن 5 تا 3 قبل از میلاد) بر می گردد.پوشاک از دوره  مهاجرت سوئد ، تقریباً 300-700 میلادی ، با لبه های باند برش با بخیه در  حال اجرا ، کوک عقب ، کوک ساقه ، بخیه دکمه ای خیاطی و شلاق زدن تقویت می  شود ، اما مشخص نیست که آیا این کار به سادگی تقویت شده است. اسطوره شناسی  یونان باستان با گذر از هنر گلدوزی به همراه بافندگی ، به الهه آتنا اعتبار  داده و منجر به رقابت مشهور بین خودش و فاجعه آراکن شده است.

محصولات مرتبط

نوع
گلدوزی
طرح
میز و گلدان
قطر (سانتیمتر)
24
نوع تولید
دست دوز

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...